عمل لیپوماتیک

پیکر تراشی

پیکرتراشی چیست

پیکر تراشی عمل لیپوماتیک از روش های جراحی زیبایی می باشد که جراحان پلاستیک با استفاده از روشها و تکنیک های مختلفی می توانند  تقریبا در همه قسمت های  بدن تغییرات لازم را ایجاد  کنند تا بدن شما هیکل خوش فرم و زیبایی داشته باشد.

 

بعضی افراد با استفاده از رژیم غذایی و ورزش نمی تواند چربی های اضافه را از بدن خارج کنند و پزشکان با استفاده از روشهای مانند پیکر تراشی می توانند چربی های اضافه را از بدن خارج کنند.

امروزه داشتن  تناسب‌اندام در میان افراد جامعه به خصوص در میان زنان از اهمیت بسیار بلایی دارد و افراد زیادی برای انجام تناسب اندام به جراحان زیبایی مراجعه می کنند که تا با انجام پیکر تراشی به اندام ایده ال برسند.

 

پیکرتراشی بدن

یکی از روشهای که جراحان برای تناسب اندام استفاده می کنند پیکرتراشی  بدن با روش های مختلف است  که هریک از این روشها ی پیکر تراشی دارای مزایا و معایب مختلفی می باشند .

با استفاده از پیکرتراشی  شما می توانید چربی‌های اضافی در هر قسمت از  بدن خود را با این روش از بدن خارج کنید.در روش پیکرتراشی پزشکان با کمک دستگاههایی که دارای  امواج و ارتعاشاتی  می باشند می‌توانند چربی‌های اضافه را به راحتی از بدن فرد خارج کنند

با پیکرتراشی جراح چربیهای اضافه را از نواحی مختلف بدن توسط ساکشن خارج می کند . به طور کلی می توان گفت که  پیکرتراشی روشی است که باعث  فرم دهی به بخش‌های مختلف بدن افراد می شودو پزشک چربی‌های اضافه را ازمحل های مورد نظر خارج می کند تا فرد به نتیجه ایده ال خود برسد.

 

در روشهای پیکر تراشی پزشک در بیشتر موارد از تیغ‌های جراحی استفاده  نمی کند وافراد در این روش در بیشتر مواقع  هیچ‌گونه درد و خونریزی ندارند.

پیکرتراشی  در مجموع از روشهای تهاجمی و غیر تهاجمی است که شما می توانید با پیکر تراشی در قسمت های مختلف بدن به فرم دلخواه خود در بدن  برسید و با انجام این عمل به تناسب و زیبایی مورد نظر برسید.

چگونگی انجام پیکر تراشی

بسیاری از ما تصور می کنیم که پیکرتراشی بوسیله یک دستگاه خاص انجام می شود ،درصورتی که برای انجام پیکر تراشی پزشک از چندین روش و دستگاه برای شما استفاده می کند تا به نتیجه دلخواه  برسید .

در حقیقت افراد مختلف  بر اساس بدن خود نیازمند به تغییرات خاصی در بعضی از قسمت های بدن خود هستند . بنابراین  جراح با استفاده ازچند تکنیک  مختلفی که ممکن است برای شما شناخته شده باشد در جراحی پیکر تراشی استفاده می کند.

در بیشتر مواقع فرد در بیشترمواقع اندام متناسبی دارد و به طور کلی فقط در یک ناحیه از بدن فرد چربی اضافه دارد که جراحی زیبایی تنها در همین یک ناحیه انجام می شود .

چه افرادی می توانند پیکر تراشی انجام دهند

بسیاری از افراد می توانند با رعایت رژیم‌های غذایی و ورزش‌کردن به راحتی چربی‌های مختلف بدن خود را از بین ببرند و نیازی به جراحی زیبایی ندارند . اما در برخی ازقسمت های بدن چربی های اضافه با رژیم و ورزش های سخت از بین نمی روند و درواقع تنها راه ازبین بردن چربی‌های اضافی در بدن این‌گونه افراد جراحی های زیبایی مانند پیکرتراشی است.

به طور کلی پیکر تراشی برای افراد کمتر از 60 سال سن  انجام می شودو افراد با سن کمتر از 60 سال گزینه مناسبی برای این اینگونه جراحی ها می باشند. البته سلامت کامل از شرایط مهم برای انجام جراحی  پیکرتراشی می باشد .

زیرا افرادی که می خواهند جراحی پیکر تراشی را انجام دهند باید سالم و توان بدنی بالایی  داشته باشند .برای انجام پیکر تراشی درهر قسمت ازبدن پزشک ابتدا برای شما ازمایشاتی تجویزمی کند پزشک با بررسی نتایج این آزمایش‌ها مشخص می کند این افراد برای استفاده از پیکرتراشی مناسب هستند یا خیر.

بنابراین افرادی که می خواهند عمل پیکر تراشی را انجام دهند باید در سلامت کامل باشند زیرا برخی از جراحی های پیکرتراشی شامل جراحی های شدید می باشد بنابراین  قبل ازعمل نیاز به مراقبت های پزشکی خواهید داشت.

مزیت‌های انجام  پیکرتراشی در بدن

پیکرتراشی برای افراد  مزیت‌های بسیاری دارد که ازمهمترین مزیت های  آن  کاهش چربی در بدن می باشد. البته  انجام پیکر تراشی مزایای دیگری نیز برای افراد دارد.

– یکی از مزیتهای مهم پیکرتراشی در این است که پیکر تراشی یک  روش  کم تهاجمی  است و فرد بعد از جراحی  دوران نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

– انجام پیکر تراشی عوارض جانبی بعد از جراحی برای فرد ندارد.

 

افراد مناسب پیکر تراشی بدن

 

 

– دربیشتر روشهای پیکرتراشی از بی هوشی  کامل استفاده نمی شود ودر بیشتر مواقع پزشک از بی‌حسی موضعی برای انجام  عمل ها استفاده می شود.

– در بیشتر روشهای پیکرتراشی درد و خونریزی در محل موردنظروجود ندارد.

– بعد از انجام هریک از روشهای پیکرتراشی فرد می تواند  بعد از جراحی ‌تناسب اندام خود را مشاهده کند

معایب پیکرتراشی چیست

در روشهای مختلف پیکرتراشی  برای کاهش چربی‌های بدن عوارض جانبی  بسیار کمی وجود دارد  درواقع بسیاری از جراحی‌ها عوارض بسیار کمی دارد که توسط متخصص‌ها قبل از جراحی به بیماران گوشزد می‌شوند.

روش های مختلف انجام جراحی  پیکر تراشی

روشهای مختلفی برای انجام  جراحی پیکرتراشی  وجود دارد که جراح با توجه به شرایط بیمار یکی از این روشها را انتخاب می کند

-اولین روش جراحی پلاستیک سینه  می باشد که این روش شامل  مامو پلاستی ، لیفت سینه ، ایمپلنت سینه است .

– روش بعد شامل  پیکر تراشی شکم است

– جراحی پلاستیک ران و بازواز روشهای دیگر پیکر تراشی است

– لیپوساکشن برای تخلیه چربی از بدن است

– لیپولیزر یکی دیگر از روشهای پیکر تراشی است.

– لیپوماتیک  پزشک از لیپوماتیک می تواند  در قسمت های مختلف بدن استفاده کند.

هزینه پیکر تراشی بدن

هزینه جراحی پیکرتراشی

به طور کلی پیکر تراشی در قسمت های مختلف بدن هزینه  مختلفی برای فرد دارد این روش برای فرد هزینه های مختلف و متفاوتی دارد .در حقیقت هزینه پیکر تراشی  به عوامل مختلفی مانند  میزان چربی، ،پزشک متخصص،  شهرت جراح ،کلینیکی که قرار است  عمل در آنجا انجام شود، تجهیزات مورد استفاده برای جراحی بستگی دارد.اما  اگر قصد دارید که پیکر تراشی انجام دهید بهتر است که توجه به میزان اضافه وزن خود بهترین روش را برای لاغری  بدون در نظر گرفتن هزینه آن انتخاب کنید.

چه کسانی برای عمل پیکرتراشی مناسب نیستند

-زنان باردار و شیرده نمی توانند پیکر تراشی انجام دهند .

-افرادی که دارای  شرایط جسمانی  سالمی ندارند زیرا برای جراحی باید شرایط جسمی کاملا سالمی داشته باشید.

 

 

 

پیکر تراشی لیپوماتیک چیست ؟

 

پیکرتراشی با لیپوماتیک روشی کارآمد برای حذف و از بین بردن چربی ها  محسوب می شود این روش مناسب افرادی است که چربی های اضافه آن به راحتی و به کمک ورزش و رژیم غذایی از بین نمی روند و افراد از روشهای گوناگون پیکرتراشی مانند  پیکرتراشی با لیپوماتیک برای لاغری اسفاده می کنند  باید گفت  این روش بی عارضه بوده و خطر آن بسیار کم است . و لذا تمام افراد میتوانند از این روش برای زیبایی اندام استفاده کنند .

 

 

با پیکرتراشی با لیپوماتیک  تخلیه چربی به طور کاملاً یکنواخت و طبیعی از مناطقی مانند شکم، پهلو، پشت، باسن، ران، ساق انجام می شود و حتی می توان حجم اندکی از چربی های موضعی در مناطقی مانند غبغب، بالای سینه، بزرگی سینه آقایان، اطراف زانو را نیز تخلیه کرد .همچنین قابل ذکر است که به دلیل عدم آسیب به سلول های چربی به طور همزمان می توان چربی خارج شده را به هر قسمتی از بدن مانند باسن، سینه، صورت گونه، لب و خطوط وچروک های پوستی  پشت دست  تزریق کرد.

پبکرتراشی

پیکر تراشی با لیپوماتیک برای چه نواحی از بدن است؟

 

شما می توانید با انجام پیکرتراشی با لیپوماتیک یکی از روشهای لاغری برای افراد است. تخلیه ی چربی از مناطق مختلف بدن به روش پیکر تراشی لیپوماتیک به صورت متناسب انجام می شود. تفاوت عمده ی دستگاه پیکر تراشی لیپوماتیک  که آن را از دیگر دوشها متمایز کرده است میله لیپوماتیک  است این میله علاوه بر حرکت رفت و برگشتی دارای حرکات دورانی و لرزشی نیز است. همچنین در این روش احتمال آسیب به بافت ها بسیار کمتر است بنابراین از اطمینان بیشتری برخوردار است. پیکر تراشی لیپوماتیک برای تمام نواحی بدن مانند پهلو و شکم، بازو، غبغب، باسن و ساق پا، پشت قابل استفاده است.

خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *