Tooth implant

ایمپلنت

ایمپلنت ها  پین های باریکی می باشند و از تیتانیوم خالص سازگار ساخته شده اند که آن را درون استخوان فک قرار می دهند.دندان های متحرک را به این ایمپلنت ها متصل می کنند و تقریبا ۳ تا ۶ ماه طول می کشد تا استخوان اطراف ایمپلنت ترمیم شده و رشد کند.برای انتخاب ایمپلنت ،باید مواردی مثل استخوان در دسترس، میزان استحکام استخوان و زمان گذاشتن ایمپلنت در نظر گرفته شود. اگربرای گذاشتن ایمپلنت در فک، استخوان کافی در دسترس نباشد ، درشرایط خاص مقداری استخوان برگرفته از نقاط دیگر بدن را پیوند می زنند.

ارتودنسی

گاهی اوقات دندانها نامرتب بوده و در جای درست خود نیستند و یا حتی ممکن است بعضی از دندان ها به طرف داخل یا بیرون کج شده باشند و باعث بد شکل شدن دندان ها می شوند و و باعث کاهش اعتماد به نفس فرد می شود به طوری که مجبور می شود هنگام خندیدن دستش را جلوی دهانش بگیرد .یک ارتودنتیست به راحتی قادر است با درمان ارتودنسی و یا با روش های دیگر درمانی  به این دندان ها نظم دهد و آن ها را تصحیح کند و به چهره فرد زیبایی ببخشد.که در این صورت اعتماد به نفس فرد و انرژی مثبت او به طرز چشمگیری افزایش می یابد .

لمینت

در صورتیکه رنگ و شکل دندان ها دارای عیبی بوده و یا ترمیم قدیمی یا ناموفق داشته باشد در اینصورت به کمک تکنیک های پیشرفته لمینت و یا روکش تمام سرامیک می توان این عیوب را پوشاند . روکش های سرامیکی را امروزه در بهترین ساختارهای طبیعی عرضه می کنند که باعث ایجاد فرم و رنگ مناسبی در دهان شده و باعث می شود دندانها سفیدتر و شاداب تر به نظر برسند .همچنین این روکش ها تاثیر زیادی در اعتماد به نفس فرد گذاشته و روابط اجتماعی وی را تقویت می کند و باعث می شود فرد رضایت بیشتری از چهره خود داشته باشد.

دندانپزشک زیبایی
  • دکتر موفق فولادگر عضو سازمان رسمی نظام پزشکی کشور
  • عضو انجمن دندانپزشکان ایران
  • رتبه پنجم آزمون جامع دندانپزشکی کشور سال ۱۳۷۱
  • دندانپزشک زیبایی و جراحی معروفترین و معتبرترین برندهای ایمپلنت آمریکا و اروپا ، سوئیس-آلمان-فرانسه-سوئد وکره جنوبی دارای گواهینامه جراحی ایمپلنت Zimmer کشور آمریکا
  • دارای گواهینامه جراحی ایمپلنت Horisons کشور آمریکا
  • دارای گواهینامه جراحی ایمپلنت Astra کشور سوئد
  • دارای تجربه ۲۵ سال درمان بالینی در ایران و خارج از کشور
  • مجهز به مدرن ترین تجهیزات دندانپزشکی و بهترین مواد دندانپزشکی در محیطی آرام بخش و مدرن با استفاده از دانش به‌روز آمریکا و اروپا استفاده از وسایل یکبار مصرف با درمان بدون درد و استرس
  • مشاور و نویسنده مقالات علمى دندانپزشکى مجله خانواده سالم و زیبایى

بهترین دندانپزشکی زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید