دستگاه بادی اسکالپتور

دستگاه بادی اسکالپتور

دستگاه بادی ­اسکالپتور می ­تواند مانند کاتالیزوری برای از بین بردن سریع چربی­ ها تهیه شده است. این دستگاه که ساخت شرکت فرانسه است کازموسافت (CosmoSoft) و دستگاه بادی اسکالپتور دارای گواهینامه­ (CE)  اروپا است و با به وجود آوردن انقباضات درون ماهیچه ­ایی موجب چربی ­سوزی در بدن می­ شود.

 

دستگاه بادی اسکالپتور

 

یکی از رایج ترین دغدغه‌های افراد چه جوان و چه پیر دستیابی به اندامی مناسب است . با توجه به زندگی ماشینی امروزه به علت کم تحرکی و تغذیه نادرست، استرس‌های زندگی و انواع خوراکی‌های رنگارنگ و حاوی قند و چربی فراوان ، تجمع چربی در بدن ناگریز به نظر می‌رسد و از حذف چربی اضافه و داشتن اندامی متناسب برای خیلی‌ها به آرزو تبدیل شده است و البته این را میتوان امری مهم و حیاتی تلقی کرد که باعث سلامت جسمانی، افزایش اعتماد به نفس فرد میشود.

مکانیسم دستگاه بادی ­اسکالپتور

مکانیسم دستگاه بادی ­اسکالپتور به این صورت است که با ایجاد میدان مغناطیسی ضعیف در ناحیه اطراف بافت­های داخلی بدن، باعث فعالسازی کانال­های کلسیمی شده و انقباضات ماهیچه ­ای (دُرناژ) را به وجود می‌آورد. دستگاه بادی ­اسکالپتور همزمان دو تکنولوژی ریزفشار و درناژ را به کار میبرد، یعنی با ایجاد انقباضات و ریزفشارهایی در اندام شخص و بهبود همزمان چرخه­  خون­رسانی موجب تجزیه، سوختن و دفع چربی ­ها درنهایت کاهش سلولیت می­ شود.

دستگاه بادی ­اسکالپتور چربی ها را به چی تبدیل میکند؟

دستگاه بادی ­اسکالپتور چربی­ های سوخته شده به آب و دی ­اکسیدکربن تبدیل شده ­اند را به­ صورت طبیعی از بدن دفع می­ شوند. این روش نه تنها بی­ خطر و موثر است بلکه احساس آرامش­ی را در طول جلسات درمانی به فرد منتقل می­ کند و شکل اندام­ها را تغییر داده و تراش می­ دهد که به همین علت تراشنده بدن  شده است.

دستگاه بادی اسکالپتور افزون ­بر این­که به تنهایی قادر به ازبین ­بردن چربی­ هاست، مکمل مناسبی در کنار ورزش برای ورزشکاران با هدف چربی­ سوزی موضعی در همه ی نواحی بدن می ­باشد. به عنوان نمونه در پایان دوره یک­ ماهه­  تضمینی با حذف چربی­ های احشایی، دور کمر کاهش حداقل ۷ تا ۸ سانتی­متر پیدا خواهد کرد . دوره یک ماهه به­ صورت ۱۲ جلسه­  ۳۰ دقیقه ­ای می ­باشد که با مشاوره پزشک برای کاهش سایز بیشتر می ­توان تعداد دوره­ ها را اضافه کرد.

از جمله مزایای دستگاه بادی اسکالبتور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از جمله مزایای دستگاه بادی اسکالپتور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • درمان چربی ­های احشایی در قسمت شکم و لگن
  • دستگاه بادی اسکالپتور موجب درمان چربی­ های زیرپوستی دربخش شکم و لگن، بازوها، چانه و ساق پا میشود.
  • درمان سلولیت در بخش لگن و ران­ها
  • دستگاه بادی اسکالپتور میتواند با پیری و تغییرات پوست ( افتادگی پوست بعد از بارداری و دوران یائسگی) مقابله کند .
  • دستگاه بادی اسکالپتور موجب بهبود استحکام و قوام پوست و درمانی برای پوست­ های پرتقالی میشود
  • دستگاه بادی اسکالپتور احساس آرامش را در زمان درمان و نشاط و شادابی در حین دوره یک­ماهه ایجاد میکند
  • دستگاه بادی اسکالپتور موجب ماندگاری شش ماهه درصورت کنترل رژیم غذایی پس از پایان دوره میشود.

نوعی از چربی در بدن وجود دارد که به آن چربی شکمی یا احشایی گفته می‌شود که حتی برنامه‌های ورزشی منظم و رژیم‌های غذایی کم چرب نیز ممکن است نتواند آنها را بسوزاند . ذخیره بیش از اندازه این چربی ممکن است با بیماری‌های قلبی عروقی، دیابت و یا بالا رفتن فشار خون همراه باشد.

به جز چربی احشایی نوعی چربی دیگر نیز در بدن وجود دارد که در بخش زیرین پوست ساخته میشود  و به آن چربی زیر پوستی گفته می‌شود که راحت‌تر می‌توان آن را در بدن از بین برد . این روزها برای از بین بردن چربی‌ها در بدن از شیوه‌ای به نام لیپولیز استفاده می‌شود که یکی از این دستگاه‌های لیپولیز جدید دستگاه بادی اسکالپتور نام دارد.

دستگاه بادی اسکالپتور : اولین و تنها دستگاه لیپولیز و از بین برنده چربی‌های احشایی

دستگاه بادی ­اسکالپتور ساخت کشور فرانسه میباشد و فناوری‌های و تکنیک های جدید به کار رفته در آن، این دستگاه را به یکی از بی نظیرترین دستگاه‌های لاغری تبدیل نموده است. دستگاه بادی اسکالپتور مشخصه هایی دارد که برخی از آنها در ادامه آورده شده‌ است.

دستگاه بادی اسکالپتور اولین و تنهاترین دستگاه غیر تهاجمی لیپولیز میباشد (زیرا نیاز به هیچ گونه جراحی ندارد) که برای از بین بردن چربی‌های احشایی از میدان مغناطیسی استفاده می‌کند. همچنین، دستگاه بادی اسکالبتور برای دست یافتن به نتیجه بهتر با به کار بردن سیستم ریز فشار برای درناژ بدن با هدف کاهش و از بین بردن سلولیت سریع‌تر به نتیجه می‌رسد.

 برای کدام قسمت ها مناسب است؟

دستگاه بادی اسکالپتور برای از بین بردن چربی‌ قسمت‌هایی از بدن مانند شکم، پهلو، لگن، ران، ساق پا، بازوها و غبغب که مناطقی هستند که بیشتر چربی‌ها در آنها تجمع می‌کنند، دستگاه بادی ­اسکالپتور کارایی بالا و بسیار خوبی دارد. از بین بردن چربی‌های قسمت‌هایی از بدن مانند زیر شکم بسیار سخت است، حتی برای افرادی که ورزش می‌کنند این کار طاقت فرسا و خسته کننده میباشد، اما با دستگاه بادی اسکالپتور به راحتی امکان پذیر و شدنی است.

همانطور که گفتیم برخی از چربی های احشایی در زیر پوست تجمع می‌یابند که بیشتر در نواحی شکم، بازوها، ران‌ها، ساق پا و غبغب دیده می‌شوند و دستگاه بادی ­اسکالپتور به سراغ آنها می‌رود و به راحتی آنها را تجزیه می‌نماید .

حتی در زمان استفاده از دستگاه بادی ­اسکالپتور بیمار به بیهوشی و به بی حسی نیازی نخواهد داشت و کاملاً بدون درد میباشد.تازه جالب است بدانید که به دلیل فعال شدن چرخه سراتونین در بدن در زمان درمان، حس آرامشی را تجربه خواهید کرد که شما را به خواب خواهد برد .

دستگاه بادی ­اسکالپتور چگونه عمل می‌کند؟

دستگاه بادی ­اسکالپتور چگونه عمل می‌کند؟

 

دستگاه بادی اسکالبتور همان طور که گفتیم بااستفاده از میدان مغناطیسی عمل می‌کند که با فعال شدن کانال‌های کلسیمی انقباض‌های ماهیچه‌ها را تحریک می‌نماید و به این روش به متابولیسم بدن منجر می‌شود. به این صورت است که چربی‌ها تجمع یافته به روشی کاملاً بی خطر تجزیه می‌شوند و توسط سیستم لنفاوی از بدن دفع خواهند شد.

پیشنهاد میشود هم گام با جلسات درمانی با دستگاه بادی اسکالپتور در هفته حداقل ۳ بار به مدت ۳۰ دقیقه فعالیت‌ بدنی انجام دهید تا روند درمان به خوبی و درستی پیش رود. این فعالیت‌ها باید راحت (مانند پیاده روی و دویدن آرام) و منظم باشند و ضرورتی برای انجام ورزش‌های سنگین وجود ندارد.

برای ماندگاری دائمی باید ماهی یک الی دو بار برای تثبیت اثرات  دستگاه بادی اسکالپتور مراجعه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *